برند دیوالت Dewalt در ابزارآلات

برند دیوالت Dewalt

برند دیوالت Dewalt بهتر بشناسیم . در حوزه ابزار آلات برقی و شارژی برندهای زیادی وجود دارند؛ چرا که امروزه از این مدل ابزار آلات و برقی به وفور استفاده می‌ شود. در گذشته بیشتر کارها با گرفتن انرژی و زمان زیادی انجام می شد. در صورتی که اختراع و وجود همین ابزار آلات سبب شده تا کارها خیلی راحت تر و آسان تر انجام گیرند.

کمپانی هایی در این حوزه فعالیت می کنند که برخی از آن ها نسبت به دیگران برتر هستند؛ چون که محصولات آن ها با کیفیت تر و کارایی بیشتری دارد. در دنیای ابزار آلات آن دسته از محصولاتی که کارایی راحت تری داشته باشند و همین طور کیفیت آن ها هم خوب باشد؛ جزء محصولات برتر محسوب می شوند. در این مقاله در وب سایت فنی شو نگاهی به شرکت دیوالت که یکی از زیر مجموعه های شرکت بلک اند می باشد می اندازیم پس با ما همراه باشید.

آشنایی با برند دیوالت Dewalt

دیوات Dewalt کمپانی است که در دفتر اصلی آن مریلند امریکا می باشد. این کمپانی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه بلک اند دکر است. بلک اند دکر شرکت آمریکایی است که محصولات آن تولید ابزار آلات الکتریکی و محصولات الکتریکی است. این شرکت در سال ۱۹۱۰ پایه گذاری شد.

شرکت دیوالت در سال ۱۹۲۴ به وسلیه ریموند دیوالت پایه گذاری شد و توانست در سال ۱۹۴۷ به محبوبیت دست پیدا کند. در سال ۱۹۶۰ این شرکت به کمپانی بزرگ بلک اند دکر تعلق گرفت. شرکت بلک اند دکر پس از خریداری کمپانی دیوالت، این شرکت که به مجموعه تولید کننده ابزار آلات حرفه ای صنعتی و برقی تبدیل نمود.

ابزارالات خوب,اره گرد بر دیوالت Dewalt,برند دیوالت Dewalt,

شرکت دیوالت پس از فعالیت توانست بیشتر از۲۰۰ مدل تازه ابزار آلات برقی تولید کند و همین طور ۸۰۰ لوازم جانبی و متعلقات مرتبط با آن را هم در محصولات خود داشته باشد. این شرکت پس از آن در سال ۱۹۹۴ تولید خود را با به کار گیری تکنولوژی ELU بهبود بخشید که تغییرات زیادی در کیفیت این محصولات ایجاد نمود.

در سال ۲۰۰۲ کمپانی دیوالت در کشور امریکا توقف فعالیت شد و پس از آن ابزار آلات خود را در کشورهای دیگری همچون کره جنوبی، تایلند، چین و مکزیک تولید کرده و به اقصی نقاط جهان صادر کرد. البته لازم به ذکر است محصولات شرکت دیوالت در حال حاضر در امریکا مونتاژ می شوند و برخی از دفاتر آن هم شروع مجدد به فعالیت کرده اند. این شرکت در سال ۲۰۰۲ به راه اندازی خط تولید ابزار دستی توانست محصولات خود را چندین برابر کند و در سال ۲۰۱۳ هم ابزار آلات مکانیکی تولید کرد.

 

محصولات معروف برند دیوالت Dewalt

یک سری از محصولات این کمپانی هستند که نسبت به بقیه شهرت جهانی دارند که دارای کیفیت بهتری می باشند که به شرح ذیل می‌ باشند:

پیچ گوشتی برقی دیوالت

پیچ گوشتی برقی دیوالت مشابه با دریل است و باز کردن و بسته کردن پیچ استفاده می شود. پیچ گوشتی برقی دیوالت هم برای دیوار خشک و هم دیوار ترک وجود دارد. کیفیت بالای این محصول و توان چرخش بالای آن سبب شده تا جزء محصولات محبوب دیوالت باشد. از این مدل آن پیچ گوشتی ضربه ای و شارژی هم موجود است.

برندهای معتبر ابزار,دریل شارژی دیوالت,ابزارالات خوب,

اره گرد بر دیوالت Dewalt

اره گرد بر دیوالت برای برش دادن چوب، پلاستیک و فلز مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا می توان آن را حمل کند اما در زمان نیاز برای کنترل کردن آن باید روی میز قرار بگیرد. این محصول دیوالت از تیغه های قوی برخوردار است.

اره گرد بر دیوالت Dewalt,برند دیوالت Dewalt,برندهای معتبر ابزار,

سرمایه گذاری در مسابقات اتومبیل رانی

تغییر دیگری که در شرکت دیوالت به وجود آمد. شرکت این کمپانی در مسابقات جهانی بود. کماپنی دیوالت در بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۹ اسپانسر مسابقات اتومبیل رانی شد و توانست به مدت ۱۸ بار برنده مسابقات شود و جوایزی مانند SPRINT CUP ALL STAR RACE AND DAYTONA را دریافت کند.

در اواخر سال ۲۰۰۹ این کمپانی اعلام کرد به دلیل شرایط اقتصادی نمی تواند با اسپانسرهایشان تمدید قرار داد کند و فعالیت اش را با آن ها قطع نمود.این کمپانی از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ بازهم در مسابقات اتومبیل رانی فعالیت کرد.

دریل شارژی دیوالت,ابزارالات خوب,اره گرد بر دیوالت Dewalt,

محصولات دیوالت در کشور امریکا

با این که محصولات این کمپانی در کشورهای دیگر همچون چین، تایلند و کره جنوبی و …. تولید می شود؛ اما باز هم در کشور امریکا محصولاتی هستند که برای این شرکت مونتاژ خواهند شد. شرکت دیوالت در سال ۲۰۱۶ شروع به طراحی و تولید موبایل هوشمند با سیستم عامل اندروید کرد که مختص به مهندسان طراحی و ساخت ساختمان بود.

این موبایل هوشمند این قابلیت را داشت تا بتواند زیر سطوح با قطر دو متر بتن بتواند کار کند و در دمای -۲۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد هم کارایی داشته باشد که برای گوشی های امروزی قابلیت متفاوتی است.

این کمپانی بخش دیگری از تولیدات خود را به ابزار آلات ایمنی اختصاص داده بود و محصولاتی مانند محافظ گوشی و کفش های ایمنی روانه باز کرد.

 

مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :