آموزش کناف کاری تخصصی

آموزش کناف کاری

 آموزش کناف کاری تخصصی

زیباسازی ساختمان ها، در دستان شماست!
صنعت ساخت و ساز یکی از مهمترین بخش های صنعت در جهان با ویژگی های منطقه ای مشخص است و همچنین این صنعت برای مدت طولانی تحت تاثیر رقابت در هزینه ها بوده است، با توجه به شرایط رقابتی ونیز متغییرهایی نظیرتغییرات جمعیتی، شرایط آب و هوایی و رقابت در عرصه بین المللی صنعت ساختمان سازی در دراز مدت، نیاز به نوآوری های متعدد (همچون اجرای سازه های کنافی) و تطبیق آن با نیازهای بشر مورد نیاز است.
در حال حاضر کناف به عنوان برند پیشرو در زمینه ی ساخت و ساز خشک در سطح ایران و جهان شناخته شده و با استقبال روز افزون سازندگان مواجه شده است.یکی از مهم ترین دلایل استقبال از کناف حذف ملات و اتصالات پیچی و سرعت و کیفیت بالا ، توام با قیمت مناسب می باشد.
بسیاری از سازندگان کناف به عنوان جایگزینی برای رابیتس کاری و یا نسل جدید سقف کاذب شناخته می شود.اما درواقع کناف علاوه بر سقف کاذب امکان انواع دیوارهای جداکننده ، پوششی ، دکوراتیو و سقف های مشبک و خاص را فراهم آورده و برای شناخته شدن به عموم جامعه راه درازی را دارد. یکی از مهم ‌ترین پارامترها در زیباسازی فضای داخلی ساختمان، به نوع طراحی و دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

کناف کاری در ساختمان به چهار شکل زیر قابل اجراست:

کناف کاری دیوار کاذب پوششی
کناف کاری دیوار کاذب جدا کننده
کناف کاری سقف کاذب کناف یک پارچه
کناف کاری سقف کاذب کناف به صورت مشبک
کناف کاری دیوار کاذب پوششی
برای بازسازی بناهای قدیمی به روش دیوار کاذب پوششی بدون سازه پس از نصب دیوارها بر روی دیوار قدیمی، کار درزگیری با بتونه‌ های مخصوص به صورت نواری انجام می ‌شود. همچنین کار کاغذ دیواری و کاشی کاری به راحتی بر روی این نوع از دیوارها قابل اجراست.
استفاده از کناف در ساختمان سازی به نسبت روش های سنتی یا همان بنایی از سهولت، دقت و سرعت اجرایی بسیار بالاتری برخوردار است. به همین علت است که کناف کاری موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان و همچنین هزینه های ساخت و ساز می شود. استفاده از کناف به دلیل سبک بودن آن، در مرحله طراحی محاسبات سازه باعث کاهش بار مرده ساختمان و همچنین موجب کاهش نیروی ناشی از زلزله می شود و در نهایت موجب کاهش هزینه های مربوط به سازه و پی می شود.
محصولات کناف دارای عایق حرارتی و صوتی مناسب می باشند، بنابراین ساختارهای ایجاد شده با کناف در مقابل رطوبت نیز مقاوم هستند. از دیگر مزایای سیستم کناف امکان ایجاد تغییرات با توجه به نیازهای مشتریان، سهولت و سادگی در انجام تعمیرات، دسترسی آسان و سریع به تأسیسات و حمل و نقل راحت و ارزان آن می باشد. پارتیشن های کناف برخلاف پارتیشن های سنتی پس از اتمام کف سازی حتی بر روی سرامیک و سنگ بدون کوچکترین تخریبی قابلیت اجرایی دارند. همچنین سرعت بالای اجرای کناف باعث می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه نسبت به سیستم سنتی عمل بازسازی انجام شود.
وارد شدن به این شغل علاوه بر دانستنی های علمی، به آموزش های عملی نیز نیاز مبرمی دارد. شما می توانید دوره آموزش کناف کاری تخصصی را در سایت فنی شو مشاهده کرده و با پرداخت هزینه آن در این دوره آموزشی سودمند شرکت نمایید.
مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :