چرا در شغل کابینت سازی می‌توانیم موفق شویم ؟

دوره تخصصی کابینت و صفحات کورین

چرا در شغل کابینت سازی می‌توانیم موفق شویم ؟ امروزه همه افراد باید به یک شغلی مشغول باشند تا بتوانند مایحتاج روزمره خود را فراهم کنند. کارهای زیادی وجود دارند که می‌توانند برای شما درآمدهای مختلفی داشته باشند. همان‌طور که می‌دانید اولین فاکتور برای وارد شدن به یک حرفه‌ی تخصصی، علاقه است، اگر از جمله افرادی هستید که به حرفه کابینت سازی علاقه دارید، این مقاله را در وب سایت فنی شو مطالعه کنید.

علاقه و دقت در کابینت سازی

اگر فرد با دقت و تمرکز بالایی باشید و به کابینت سازی هم علاقه داشته باشید؛ در این حرفه می‌توانید به خوبی عمل کنید. کابینت سازی به اندازه گیری و کنارهم چیدن مصنوعات چوبی نیاز دارد و هر گونه بروز خطا در اندازه و سایز آن می‌تواند کابینت را بهم بریزد. به همین دلیل کابینت ساز باید بتواند به خوبی اندازه گیری کند و آن را در بیاورد. اگر در دوره‌های آموزش کابینت سازی شرکت کرده باشید؛ مراحل اندازه گیری دقیق را به خوبی به شما آموزش خواهند داد.

آموزش ساخت کابینت,آموزش ساخت و نصب کابینت,آموزش نصب کابینت,

کابینت سازی شغل معتبر فنی و حرفه ای

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور یکی از نهادهای معتبر است که در قبال یک سری رشته‌های آموزشی به شما مدرک معتبر می‌دهد که مدرک آن نه تنها در داخل کشور بلکه خارج از آن هم اعتبار خیلی خوبی دارد و قابل ترجمه می‌باشد.  کابینت سازی یکی از حرفه‌هایی است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می‌باشد و چناچه شما در یکی از مراکز آموزشی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای دوره ببینید می‌توانید با مدرک آن به خوبی نه تنها در داخل کشور بلکه خارج آن هم به کابینت سازی بپردازید و کسب درآمد داشته باشید.

سرمایه در کابینت سازی

کابینت سازی جزء مشاغلی است که با توجه به نوع شروع شما نیاز به سرمایه‌های متفاوتی دارد. یعنی اگر شما بخواهید پس از کسب مهارت به تنهایی یک کارگاه کابینت سازی بزنید باید سرمایه‌های لازم برای خرید تجهیزات ابتدائی آن را فراهم کنید و پس از آن بتوانید شروع به مشتری یابی و فروش محصولات کنید. از طرفی اگر شما جزء دسته کسانی هستید که نمی‌توانید سرمایه اولیه این کار را فراهم کنید می‌توانید در کارگاه کابینت سازی دیگر مشغول به کار شده و پس از گذشت مدت زمانی سرمایه اولیه خود را فراهم کنید و سپس شروع به کار کنید. یعنی کابینت سازی از جمله مشاغلی است که هم بدون سرمایه و هم با سرمایه می‌توان در آن مشغول به کار شد به همین دلیل است که در آن اگر علاقه و پشتکار لازم را داشته باشید می‌توانید به خوبی کار کنید.

آینده شغلی کابینت سازی

هر کسی در یک کاری در زندگی خود مشغول به کار می‌شود؛ اما بعضی از آن‌ها هستند که همیشه مشتری دارند. کابینت سازی با توجه به امروزی شدن خانه‌ها، اهمیت بیشتر به طراحی و دکوراسیون داخلی جزء مشاغلی محسوب می‌شود که همیشه مشتری دارد. پذیرش سفارش‌های ساخت کابینت از جمله کارهایی است که در هر زمانی می‌توانید آن را به عهده بگیرید و انجام دهید.

چرا در شغل کابینت سازی می‌توانیم موفق شویم ؟,شغل کابینت سازی در ایران,آموزش ساخت کابینت,

کابینت سازی بدون محدودیت

این که دارای یک شغلی باشید که در هر زمان و مکانی بتوانید آن را پیاده سازی کنید مزیت خیلی بزرگی است. کابینت سازی تقریبا محدودیتی ندارد و تنها سختی شاید بتوان برای آن در نظر داشت تهیه تجهیزات آن است که نیاز به سرمایه دارد؛ در شغل کابینت سازی می‌توانید با ایجاد طرح‌های جدید و به روز نوآوری‌های زیادی کرده و از آن طریق هم سرمایه بسازید.

آموزش ساخت و نصب کابینت,آموزش نصب کابینت,چرا در شغل کابینت سازی می‌توانیم موفق شویم ؟,

آموزش در ساخت و نصب کابینت

یکی از دلایلی که می‌توانید برای آن در نظر داشته باشید که در کابینت سازی موفق می‌شوید؛ آموزش در آن است. بعضی از مشاغل وجود دارند هر چند درآمد و بازار کار خوبی می‌توانند داشته باشند؛ اما دوره و آموزش خاصی ندارند و به اصطلاح تجربی هستند. کابینت سازی شاید در گذشته به این صورت بود و شما باید برای یاد گرفتن طراحی و ساخت آن به کارگاه‌های نجاری می‌رفتید تا بتوانید کار بیاموزید؛ اما امروزه با توجه به تخصصی شدن این حوزه و اهمیت آن نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان، آموزشگاه و دپارتمان‌های تخصصی ایجاد شدند تا کابینت سازی را به صورت اصولی و تخصصی آموزش دهند.

چه چیزی در کلاس ساخت ونصب کابینت یاد میگیریم ؟

در آموزش کابینت سازی سرفصل‌های محاسبه و انواع اندازه گیری، ساخت انواع یونیت زمینی و دیواری در ابعاد مختلف، ساخت فایل های سه کشو و کار با دستگاه ها و ماشین آلات رشته کابینت سازی تدریس می‌شود و مدرکی به شما اعطا می‌شود که با آن می‌توانید در هر جای دنیا کار کنید.

شغل کابینت سازی در ایران,آموزش ساخت کابینت,آموزش ساخت و نصب کابینت,

برای ثبت نام کلیک کنید

آموزشگاه فنی و حرفه ای صنایع چوب

دپارتمان چوب  موسسه  پیوند داده ها با سال‌ها سابقه و بهره گیری از اساتید با تجربه و تجهیزات و کارگاه‌های لازم، تمامی مهارت‌ها برای تبدیل شدن به یک کابینت ساز حرفه ای را به شما آموزش داده و پس طی کردن آن و موفقیت در مهارت‌ها می‌توانید گواهینامه مهارت از سازمان فنی و حرفه ای با کد بین المللی ایسکو و زیر نظر سازمان جهانی کار را دریافت کرده و در بازار کار به راحتی مشغول شوید.

 

 

مدیر سایت

1 دیدگاه برای چرا در شغل کابینت سازی می‌توانیم موفق شویم ؟

  محمد :

  اینکه شغل خوبی است بستگی دارد به ساخت و ساز در شهر شما و اینکه شما کارگاه داشته باشی هزینه زیادی میخاد ودر ضمن در زمان شاگردی اصلا پول خوبی به شما نمیدن.ودر کل خیلی کار پر زحمتی است و تا دلت بخواد پول نصاب رو کم میدن.برای امورات زندگی با زن و بچه الان خوب نیست

   مدیر سایت :

   محمد جان
   زیاد به ساخت وساز ربط نداره
   خانمها هر چند سال دوست دارند کابینتشون رو عوض کنن
   در ضمن شما قراره یاد بگیری که شاگردی نکنی و برای خودت کار بگیری
   اصلا هم نیاز به کارگاه مجهز نداره با ابزار پورتابل کاملا میشه حرفه ای کار کرد

    حمید :

    سلام آقا محمد راست میگه شما یک صفحه بزرگ رو چطور با ابزار پورتابل میتونی ببری و یا اینکه سفارش ۴ متر کابینت گرفتی تو خونه میخوای برش بدی و سوار کنی روی هم حتما به یه کارگاه نیاز داری وگرنه همیشه خورده کار نصیبت میشه

     مدیر سایت :

     بالای ۸۰ درصد کابینت سازها کارگاه ندارند

دیدگاه خود را بیان کنید :