درنصب پکیج چه چیز مهم است

نکات نصب پکیج

پکیج به‌طور حتم وسیله‌ای است که طرفداران خاص خود را دارد زیرا این وسیله با هزینه‌ی بسیار مناسب می‌تواند گرمایش محیط شما را به‌طور چشم‌گیری حفظ نماید بدین جهت استفاده از پکیج بسیار توصیه شده است و جای‌گزین بسیار خوبی برای بسیاری از وسایل گرمایشی می‌باشد.

مصرف کم در نصب پکیج

اگر جزء افرادی هستید که به‌صرفه‌ی اقتصادی توجه شایانی دارید باید به عرض برسانم که پکیج جزء کم مصرف‌ترین سوخت‌ها محسوب می‌شود که شما می‌توانید با آرامش‌خاطر از پکیج استفاده کنید حال باید بدانید که نصب پکیج به‌چه صورت می‌باشد.

ارتفاع مناسب پکیج,تراس بهتره یا آشپزخانه,نصب پکیج در تراس,

استقامت دیوار برای نصب پکیج

برای نصب پکیج فرد باید اطمینان کافی از دیوار داشته باشد زیرا اگر استقامت دیوار امتحان نشده باشد پکیج قابلیت نصب را نخواهد داشت زیرا استقامت دیوار باعث می‌شود که رول‌پلاک بتواند وزن پکیج را به‌خوبی تحمل نماید.

رعایت ایمنی در نصب پکیج

تمام الزامات ایمنی را در هنگام نصب پکیج را باید در نظر گرفت زیرا اگر پریز برق از اطمینان و ثبات خوبی برخوردار نباشد هر نوع خطر برق‌گرفتگی و حوادث دیگر به راحتی شکل خواهد گرفت در هنگام نصب انواع پکیج فرد باید کاملا مطمئن باشد که مجاری دودکش به‌طور کامل باز می‌باشد.

زیرا لوله و شلنگ‌هایی که برای نصب و راه اندازی پکیج و اتصالات مربوطه صورت می‌پذیرد باید کاملاً با کیفیت و همراه با استانداردهای اساسی همراه باشد این‌گونه می‌توان از پکیج انتظار بالایی در طول عمر خود داشت حتی شیر‌گازی که در پکیج وجود دارد بهتر است که توپی ربع گرد باشد و اگر فرد بتواند لوله‌های رفت و برگشت شوفاژ را از شیر قطع و وصل استفاده کند می‌توان گفت الزامات درست نصب پکیج را به خوبی انجام داده است.

نکات نصب پکیج,هواگیری پکیج,ارتفاع مناسب پکیج,

دودکش استاندارد برای نصب و راه اندازی پکیج

اگر دودکش استقامت خوبی در مقابل فشارهای فیزیکی و سایر موارد نداشته باشد به‌هیچ عنوان  نمی‌تواند کارایی خوب خود را نشان دهد و این‌گونه است که نصب پکیج با مشکل روبه‌رو می‌شود پس بهتر است که در هنگام نصب انواع پکیج به دودکش آن توجه زیادی نشان دهند زیرا استاندارد زیادی برای نصب دودکش درست در هنگام نصب و راه اندازی پکیج لحاظ شده است که در صورت انجام ندادن هرکدام به حوادث زیادی باید فکر نمود.

قطر دودکش برای نصب و راه اندازی پکیج

و بهتر است هنگام نصب دودکش به قطر استاندارد دودکش توجه بسیار زیادی نشان داد و استفاده از دودکش های طولانی برای نصب پکیج به‌هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

جلوگیری از نشتی گاز در نصب و راه اندازی پکیج

در هنگام نصب پکیج بهتر است که آب سردی که برای ورودی پکیج وجود دارد را باز کنید این‌گونه یکی از گام‌های اصلی برای نصب و راه اندازی پکیج را انجام داده اید هواگیری پکیج کار بسیار مهمی است که به هیچ عنوان نباید فراموش گردد با ازمایش بسیار باید اطمینان کامل حاصل نمایید که هیچ گونه نشتی گاز وجود ندارد.

افراد باید بدانند هنگام نصب و راه اندازی پکیج نباید از نزدیکی هرگونه ماده‌ای که خطر اشتعال دارد غافل شوند زیرا  این مواد می‌تواند خطرات زیان‌باری را به وجود آورد و البته در هنگام راه اندازی پکیج باید به این نکته توجه کنید که آب ورودی به پکیج به‌هیچ عنوان نباید با سختی بالا همراه باشد زیرا این یکی از اشکالات اساسی برای پکیج محسوب می‌شود.

ابعاد مناسب برای نصب و راه اندازی پکیج

برای نصب پکیج بهتر است که به اندازه و ابعاد محیطی که قرار است پکیج در آن نصب شود نیز توجه نمایید زیرا باید حتماً در محل مورد نظر یک دریچه‌ی کوچک برای رد و بدل هوا وجود داشته باشد زیرا این‌گونه از تراکم گاز و جمع‌شدن آن جلوگیری به عمل می‌آید.

تراس بهتره یا آشپزخانه,نصب پکیج در تراس,نکات نصب پکیج,

ابعاد مناسب برای نصب پکیج چیست

عایق مناسب برای دیوار در هنگام نصب و راه اندازی پکیج

اگر به هر دلیلی دیواری که پکیج قرار است به آن نصب شود به حرارت حساسیت نشان دهد بهتر است که از عایق برای پوشش‌دهی دیوار استفاده شود تا از بروز خطراتی که ممکن است به وجود آید جلوگیری و عمل آوریم.

هواگیری در نصب و راه اندازی پکیج

در هنگام راه اندازی پکیج اگر فرد شیر مشکی  رنگ را که برای هواگیری است  را در مسیر خروج هوا باز نکند صدمه بسیار زیادی به پکیج وارد کرده است و این‌گونه احتمال هرنوع اتفاق بسیار زیاد است.

هواگیری پکیج,ارتفاع مناسب پکیج,تراس بهتره یا آشپزخانه,

نکاتی برای نصب و راه اندازی پکیج

همان‌طور که شاید شنیده باشید نصب پکیج در آشپزخانه و یا در بالکن از معایب و مزایای خاصی برخوردار است که افراد با توجه به این نکات می‌توانند نصب آن را برای خود شفاف‌سازی کنند که یکی از معایب نصب پکیج در تراس و بالکن قرار‌گیری مستقیم نور خورشید روی پکیج می‌باشد که این خود یک عیب بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

ارتفاع در نصب و راه اندازی پکیج

ارتفاع نصب پکیج را باید مهم تلقی کنید زیرا پکیج باید حدود ۱۲۰ سانتی‌متر از کف و حداقل ۱۰ سانتی‌متر از دیوارها فاصله داشته باشند تا بتوان گفت که پکیج با استاندارد کامل نصب شده است.

اتصال لوله آب در نصب و راه اندازی پکیج

اگر فردی که پکیج را نصب می‌کند از اتصال لوله آب اطمینان کافی نداشته باشد پکیج به دلیل سنگین‌شدن به خاطر آب‌گیری ممکن است با واژگونی شدیدی روبه‌رو شود که خسارات قابل توجهی به بار می‌آورد و هم‌چنین به‌همین دلیل بهتر است که هنگام نصب و راه اندازی پکیج بر روی دیوار از اتصال لوله‌ی آب اطمینان کامل را به دست آورند.

 

مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :