خرید انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی نوعی از کاغذهای دیواری است که در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار یافت می شود که بنا به شرایط متفاوت می توان از آنها استفاده کرد. در ادامه این مقاله با تنوع کاربردهای آنها آشنا خواهید شد.

امروزه انواع کاغذ دیواری سه بعدی برای تزئین دکوراسیون داخلی خیلی رواج یافته و تاثیر به سزایی در بین افراد گذاشته است. زمانی که به کاغذ دیواری های سه بعدی نگاه می کنید حالت های مختلفی از اشکال را مشاهده می کنید. طرح های زیادی از طبیعت و گل در میان آنها وجود دارند که با نگاه کردن به آنها احساس طبیعی بودن در طبیعت به شما دست می دهد.

این مدل از کاغذ دیواری نیز مانند دیگر مدل ها  طرح ها و اشکال خاصی دارند. یکی از طرح هایی که میان استفاده کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار است طرح سنگ می باشد. اگر از عاشقان طبیعت هستید و فضای سبز کمتری اطراف منزل شما را گرفته می توانید از این طرح ها برای احساس بودن در طبیعت استفاده کنید. طرح سنگ و طبیعت زیبایی و طراوت خاصی به فضای منزل می بخشد. مثلا استفاده از آن در پشت آکواریوم ها می تواند جذاب باشد. طرح دیوارهای سنگی در منازل و کافی شاپ ها ایده بسیار جالبی به نظر می رسد، اما در نظر داشته باشید که هزینه آن گران تر است. اما نصب آنها بسیار راحت بوده و هزینه آنچنانی بابت نصب پرداخت نمی کنید. در ادامه با انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی آشنا می شوید.

کاغذ دیواری سه بعدی چه ویژگی هایی دارد؟

کاغذ دیواری سه بعدی نوع دیگری از دیوار پوش ها به شمار می رود که نمای منحصر به فرد خود را داد. این کاغذ دیواری در طرح های مختلفی که دارند بسیار طبیعی جلوه می دهند.

روش تولید آن به این شکل است که ابتدا طرح ها را روی کاغذی ساده با پرینتر چاپ می کنند. سپس رول را را برش زده و همانند پازل در کنار یکدیگر قرار می دهند که مثل پارچه طرح و فرم خود را نشان دهد. این کاغذ دیواری سه بعدی آنقدر متنوع هست که هر کسی مطابق سلیقه خودش می تواند هر گزینه ای را انتخاب کند.

همه ما می دانیم که کاغذ دیواری سه بعدی زیبایی خاص خودش را دارد، اما این نکته را فراموش نکنیم که استفاده بیش از حد و طولانی از آن باعث خستگی چشم شده و فضای خانه را نیز شلوغ نشان می دهد. به همین خاطر اگر در جاهای خاص و محدودی مثل پشت تلویزیون در پذیرایی و یا اتاق خواب از آن استفاده شود بهتر است.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودکان باید دقت بیشتری داشت چون این مسئله بسیار حائز اهمیت است. معمولا رنگ های شاد با روحیه کودکان سازگاری بیشتری دارند. پسر یا دختر بودن فرزندتان نیز در انتخاب رنگ ها مهم می باشد. اگر فرزند شما دختر باشد انتخاب رنگ صورتی بهترین انتخاب است و اگر پسر باشد رنگ آبی با روحیه او سازگار می باشد.

انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی,انواع کاغذ دیواری سه بعدی,انواع مدل کاغذ دیواری سه بعدی,

طرح های خاصی نیز هستند که فرزندان به آن علاقه مند هستند. مثلا طرح های مرد عنکبوتی، بتمن و… برای پسران و شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، سفید برفی، پری دریایی و… برای دختران بسیار مناسب است.

کاغذ دیواری سه بعدی منظره

یکی از محبوب ترین انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی، طرح منظره می باشد که نوع جنگل ها، درختان، دریا و طبیعت از میان آنها رایج تر هستند. البته چیدمان منزل شما نیز روی انتخاب این طرح ها تاثیر می گذارد. از طرفی روحیات افراد نیز با هر کدام از این طرح ها متفاوت است. مثلا طرح طبیعت برای کسانی که مدام در طبیعت هستند مناسب تر است که زمانی در دل طبیعت نیستند بتوانند احساس طبیعی بودن در طبیعت را در منزل تجربه کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی

یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین طرح هایی که بین طرفداران آن رواج پیدا کرده، استفاده از کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون می باشد. این طرح ها خود هم می توانند ساده باشند و هم سه بعدی طراحی شوند. امروزه اکثرا از طرح های شلوغ برای پشت تلویزیون استفاده می کنند. اگر شلوغی باب میل شما نیست، پس باید در انتخاب طرح دقت بیشتری داشته باشید.

کاغذ دیواری سه بعدی,کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی,کاغذ دیواری سه بعدی منظره,

انواع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب

محلی که شما در آن به استراحت و خواب می پردازید، یعنی اتاق خواب، انتخاب کاغذ دیواری های سه بعدی آرامش بخش می توان به آرامش شما بیافزاید. با توجه به خلاقیت خود می توانید اتاق خواب خود را طوری با این کاغذ دیواری ها تزئین کنید که آرامش بیشتری به اتاق خواب شما دعوت شود. طرح هایی مثل دریا و آسمان می تواند مناسب این کار باشد که می توان خود را در دل طبیعت احساس کرد. از نظر بسیاری از متخصصان در این حوزه، اتاق خواب گزینه مناسبی است که از این گونه طرح ها در آن به کار برد.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان

امروزه دیگر کاغذ دیواری به یکی از مهم ترین ابزارهای تزئينی منزل به شمار می رود. کسانی که می خواهند تغییرات جدید و تازه در فضای منزل خود ایجاد کنند از به کار گرفتن کاغذهای دیواری دریغ نمی کنند. در این میان طرح های انتزاعی و رنگ های شاد میان نوجوانان رواج یافته است. شما می توانید با مراجعه به سایت های کاغذ دیواری آلبوم های زیادی از این طرح ها را مشاهده کنید.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی امروزه به یکی از محبوب ترین ابزارها برای استفاده در تزئنات دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک و کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب از انواع این کاغذ دیواری ها می باشند.

 

امیر قمصری

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :