نجاران زن یا زنان نجار دنیا

نجاران زن

در دنیای امروزی کسب و کارهای زیادی وجود دارد که برخی از آن ها قدمت چندین ساله دارند و هر چقدر هم بگذرند باز هم رونق خودشان را دارند که یکی از آن ها نجاری  است. بسیاری از افراد نجاری و کار با چوب را شغلی مردانه می‌ دانند در صورتی که در حال حاضر بسیاری از خانم ها هم در این حرفه مشغول به کار و موفق هستند در ادامه با نجاران زن مطرح و معروف دنیا آشنا می شویم با فنی شو همراه باشید.

برترین زنان نجار دنیا,نجاران خانم دنیا,نجاران زن,

 

Alma Villalobos

الما ویلالوباس یکی از نجاران برجسته زن در جهان است که در شغل مرد سالار نجاری به یکی از بهترین ‌ها تبدیل شده است و برای کسب و کارهای موفق محصول تولید می ‌کند. Alma villalobos علاوه براین که یک نجار ماهر است یک مادر موفق و یک همسر هم می ‌باشد که با عشق روی ساختن وسایل چوبی کار می ‌کند.

الما همیشه یک سازنده بوده است و پیش از آن که به یک نجار تبدیل شود در شرکت اپل کار می ‌کرده است که پس از آن تصمیم گرفت به شغل مورد علاقه خود هر چند سخت و مشکل روی بیاورد. او ابتدا با ساخت چوب مبلمانی که توانایی خرید آن را نداشت شروع کرد و پس از آن یاد گرفت تا چگونه با ابزارهای برقی کار کند و پس از ان کارگاه نجاری خود را با نام pink soul راه اندازی کرد که نماد آن یک قلب واقعی است و در زبان اسپانیایی به معنی روح صورتی می ‌باشد.

کارگاه نجاری او شامل ابزار های پیشرفته نجاری است که برای ساخت و تولید محصولات از چوب بلوط و تخته سه لا به کار گرفته می ‌شوند.

نجاری برای بانوان,برترین زنان نجار دنیا,نجاران خانم دنیا,

 

Brittany bailey

بریتنلی بیلی یکی دیگر از زنان نجار مشهور دنیا ست که لقب آن دختر خوش دست هم می ‌باشد. بریتنی بیلی یک پیمانکار، نجار، عکاس و طراح گرافیست هم هست. ورود او به شغل نجاری از جایی شروع شد که او در ویرجینیای شمالی بزرگ شده است و همراه با پدر خود به بازسازی منزل و کمک در کار های چوبی می ‌پرداخت و همین باعث شد تا کم کم این باور در او ایجاد شود که در کارهای مردانه نظیر نجاری هم می ‌تواند موفق باشد.

نجاران زن,نجاری برای بانوان,برترین زنان نجار دنیا,

آموزش نجاری حرفه ای با مدرک بین المللی

در سال ۲۰۰۱ زمانی که بیلی و همسرش خانه خودشان را خریداری کردند با مشکلات مالی مواجه شدند که نمی‌توانستند هزینه تعمیرات و ساخت وسایل را پرداخت کنند. بیلی یاد گرفت تا آشپزخانه را بازسازی کند و علاوه بر آن نشتی لوله را هم برطرف کند و پس از آن شروع به تهیه ابزار های برقی کرد و امروزه توانسته یک وب سایت مفید درباره کار با ابزارهای چوبی، نجاری، کاردستی و … راه اندازی کند.

نجاران خانم دنیا,نجاران زن,نجاری برای بانوان,

 

Jen woodhouse

Jen یکی دیگر از زنان مطرح نجار دنیا است که دارای روحیه قوی برای حل مسائل است. جن خود یک نجار است و در وب سایت و شبکه ‌های اجتماعی به سایر افراد آموزش می‌ دهد تا بتوانند برای خانه خودشان مصنوعات چوبی بسازند. جن ساخت مبل و طراحی و بازسازی خانه را هم آموزش می دهد. البته Jen فقط نجار نیست بلکه در نوازندگی و سخنرانی هم مهارت دارد و مادر دو فرزند هم می باشد.

برترین زنان نجار دنیا,نجاران خانم دنیا,نجاران زن,

 

April Wikerson

اپریل ویلکرسون علاوه بر این که یکی از برترین نجاران زن دنیا است . یک یوتیوبر معروف امریکایی هم می باشد که به ساخت پروژه های نجاری و فلزات در خانه می پردازد. ویلکرسون پس از این که در سال ۲۰۱۲ در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تگزاس فارغ التحصیل شد، شروع به کار در پروژه های نجاری بازسازی خانه خود شد. او همراه با همسرش یک لیست از کارهایی که باید برای کارهای خانه خود انجام دهند را تهیه کردند و پس از آن شروع کار کردند.

این دو در کنار کار خود یک اکانت یوتیوب ساختند و از کار های شان فیلم برداری کردند و آن را به اشتراک گذاشتند. پروژه های اپریل شامل فلزکاری، جوشکاری و نجاری است و در کانال خود به معرفی تجیهزات برقی و تخصصی هم می پردازد. او خودش را یک متخصص نمی داند بلکه کسی می داند که تجاربش را با دیگران به اشتراک می گذارد. کانال یوتیوب او در سال ۲۰۲۰ بیشتر از یک میلیون بیننده دارد.

نجاری برای بانوان,برترین زنان نجار دنیا,نجاران خانم دنیا,

 

Ana white

اگر بخواهیم یکی دیگر از نجاران زن مطرح دنیا که فقر باعث بلوغ خلاقیت او در نجاری شده است باید نام آنا وایت را ببریم. آنا وایت یک زن ۳۲ ساله خانه دار اهل آلاسکا است. خانواده آنا شرایط مالی سختی داشتند و زمانی که آنا وایت خوابیدن آن ها را روی زمین می دید تصمیم گرفت با استفاده از یک سری تکنیک های آسان مبلمان بسازد.

او توانست با الوارهای استاندارد مبلمان هایی طراحی و تولید کند و پس از موفقیت در کار خود در سال ۲۰۰۹ شروع به اشتراک گداری کارهایش در وبلاگ تخصصی خود کرد.

نجاران زن,نجاری برای بانوان,برترین زنان نجار دنیا,

 

Sandra Powell

ساندرا پاول از نجاران زن مطرح دیگری است که لقب دختر خاک اره را به خود اختصاص داده است. ساندرا پاول بیشتر از ۱۵ سال است که در طراحی و نجاری فعالیت می‌ کند. ساندرا پاول در مدرسه رشته طراحی داخلی خوانده است و در همان زمان برای پروژه مدرسه اش چهار دیوار اتاق داخلی را طراحی کرد و ساخت.

پس از آن ساندرا تصمیم گرفت تا در کار به صورت تخصصی فعالیت کند او به همراه برادراش شروع به ساخت یک کابینت با وسایلی که از دوستانش قرض گرفته بود کرد و پس از آن که توانست آن را به سر انجام برساند، کارش را در این حرفه آغاز کرد. ساندرا پاول علاوه بر کارهای نجاری نیز خانه دار است او یک دختر به نام مدیسون دارد.

مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :