آموزش نجاری

آموزش نجاری

آموزش نجاری برای کسانی که قصد دارند تا در این شغل وارد شوند، جزء اولویت ها محسوب می شود. شما می توانید با آموزش نجاری بسیاری از مباحث و مواردی که نیاز است تا در این رشته مشغول به کار شوید را می آموزید. همان طور که می دانید نجاری یکی از شغل های پر درآمد و محبوب به شمار می رود که در سرتاسر دنیا افراد زیادی از آن به درآمد های خوبی می رسند. در چند سال گذشته برای این که به شغل نجاری وارد شوند باید به کارگاه های نجاری می رفتند و به صورت حضوری این موارد را می آموختند و بر حسب تجربه وارد بازار کار می شدند. در صورتی که این کار امروزه خیلی امکان پذیر نبوده و باید افراد و متقاضیان در آموزشگاه های معتبر و فنی و حرفه ای مباحث نجاری را گذرانده و سپس وارد کار شوند.

 

اهمیت آموزش نجاری

نجاری یکی از شغل های پر کاربرد و دخیل در زندگی مردم است. همه افراد امروزه برای انجام کارهای خود به وسایلی مانند میز و صندلی و کمد نیاز دارند. کسانی که نجاری می دانند می توانند در این زمینه محصولات مختلفی تولید کرده و به دست مردم برسانند. اما برای یادگیری و آموزش نجاری باید در کلاس ها و دوره های تخصصی شرکت کنید و همین طور با ابزارآلات مختلف این رشته آشنا شوید. آموزشگاه فنی شو با سال ها سابقه در زمینه آموزش نجاری فعالیت می کند.

,,,

 

یک نجار چه وظایفی دارد؟
پس از این که در دوره آموزش نجاری را تکمیل کرده اید، نجاران یک سری وظایفی برعهده دارند که شما باید آن ها را بدانید که عبارتند از:

۱) ارزیابی و تجزیه و تحلیل طرح های سفارشی مشتریان
۲) بررسی و استفاده از چوب مناسب
۳) استفاده از مواد اولیه با کیفیت
۴) برش چوب با ابزارهای مناسب
۵) تولید قطعات مخصوص و مناسب
۶) آماده سازی زیر ساز کار
۷) نصب و مونتاژ کارها
۸) عایق کاری
۹) پرداخت کاری و رنگاری
۱۰) تولید نهایی سفارش مشتریان

 

درآمد نجاری پس از آموزش

یکی از سوالات رایج کسانی که در رشته آموزش نجاری و کابینت فعالیت می کنند، این است که درآمد آن ها چقدر است؟ باید در پاسخ بگوییم که نجاری از جمله مهارت هایی است که همیشه بازار کار دارد. اما درآمد نجاران به یک سری موارد ارتباط دارد. نجاران و کسانی که مهارت های زیادی دارند بیشتر از کسانی که تازه شروع به کار کرده اند درآمد دارند. همین طور نجاران با توجه به اهمیت مصنوعات چوبی باید با ساخت لوازم ام دی اف و… نیز آشنایی داشته باشند تا به درآمد برسند. همین طور تحویل به موقع سفارش افراد، وجود کارگاه های تخصصی و همین طور خدمات با کیفیت از دیگر مواردی است که روی درآمد شما تاثیر دارد.

 

,,,

موسسه اموزش نجاری و درودگری

با توجه به موارد گفته شده، برای یادگیری نجاری، باید در موسسات آموزشی وارد کار شوید. موسسه آموزش نجاری باید یک سری ویژگی ها داشته باشد تا شما بتوانید از آن ها به خوبی بهره بگیرید. یک موسسه نجاری باید از اساتید با تجربه بهره بگیرد، کیفیت بالایی داشته باشد و از استانداردهای آموزشی خوبی برخوردار باشد و در کنار تمام خدماتی که ارائه می دهد از تعرفه مناسب برخوردار باشد تا تمام افراد بتوانند از آن بهره بگیرند. یک عامل دیگری که در اموزش و یادگیری نجاری مهم است، مدرک می باشد. موسسات نجاری معتبر باید پس از اتمام دوره های آموزشی به کارآموزان مدرک معتبر ارائه دهند تا با استفاده از آن ها بتوانند وارد بازار کار شوند. موسسه فنی شو با بهره گیری از اساتید با تجربه به کارآموزان مدرک مناسب و با قابلیت ترجمه ارائه می دهد تا حتی از آن برای مهاجرت و اشتغال در دیگر کشورها نیز بهره بگیرند.

 

نحوه شرکت در دوره اموزش نجاری

شما می توانید مجموعه ها و موسسات مختلف را در نظر بگیرید، اما باید به شما بگوییم که فنی شو تمام خدماتی که شما نیاز دارید تا وارد بازار کار شوید را به شما ارائه می دهد. برای این که در رشته آموزش نجاری فنی شو شرکت کنید، می توانید با این موسسه تماس گرفته و برای یادگیری و شروع کار به صورت حضوری مراجعه کنید تا صفر تا صد مراحل کار و اموزش نجاری را بتوانید بگذرانید. همین طور شما می توانید برای شرکت و بررسی موارد ثبت نام از کارشناسان فنی شو نیز مشورت و راهنمایی بگیرید.

تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :