دوره آموزشی cnc

دوره آموزشی cnc

دوره آموزشی cnc یکی از پر متقاضی ترین دوره های آموزش فنی است؛ چرا که با این دستگاه در صنایع مختلف کارهای گوناگونی انجام می دهند و بازار کار فعال و پر رونقی دارد. باید به شما بگوییم که در آموزش سی ان سی شما یاد می گیرید که چطور با این دستگاه کار کرده و به عنوان اپراتور نیز می توانید مشغول به کار شوید. در این مقاله در فنی شو به شما موارد مختلف را در مورد آموزش سی ان سی می گوییم. سی ان سی یکی از مهارت هایی است که اگر آن را بلد باشید می توانید به درآمدهای خوبی دست پیدا کنید.

دوره آموزشی cnc چیست؟

دوره آموزشی cnc شامل مفاهیم مختلف است. در اپراتوری تراش CNC شما مهارت های لازم برای کار با تراش سی ان سی و فرز سه محور آن را می آموزید. در این دوره شما یاد می گیرید تا پس از طراحی قالب با این دستگاه کار کرده و ماشین را تنظیم کرده و برنامه نویسی و کارهای مختلف را پیاده سازی کنید.

آموزش تراش CNC
در دوره آموزشی cnc شما می آموزید که با استفاده از نرم های کنترل ماشین، قطعات را روی مواد خام شکل بدهید که باید مراحل زیر را طی کنید که کاملا آن ها را می آموزید:
• تنظیم ماشین
• تراش
• برنامه نویسی
• اجرا
• کنترل

,,,

 

آموزش فرز سه محور
در این دوره نیز شما به عنوان اپراتور موارد گوناگون را می آموزید و با بهره گیری از ماشین سه محور قطعات از مواد خام شکل می دهید و مراحل آن را می آموزید که عبارتند از:
۱) ابزارها
۲) برنامه نویسی
۳) اجرا
۴) کنترل
۵) نگهداری

مدرک دوره آموزش CNC

زمانی که شما در دوره های آموزشی معتبر شرکت کنید، می توانید با تلاش و تکرار مهارت های لازم را بیاموزید و از آن ها بهره بگیرید. برای این که در دوره آموزشی cnc شرکت کرده و همین طور در به تخصص برسید، باید در موسسات تخصصی ثبت نام کنید تا بتوانید مراحل و قدم ها را به درستی طی کرده و در این زمینه به مهارت ها مد نظر را به دست بیاورید.
از طرفی در کنار آن مدرک اهمیت زیادی دارد، وجود مدرک معتبر از چندین جنبه تاثیر می گذارد، اولین کار این است که نشان می دهد شما مهارت های مختلف را یاد گرفته اید و می توانید وارد این کار شوید. از طرفی شما می توانید با درنظر گرفتن مدرک معتبر برای مهاجرت نیز اقدام کرده و به کشور های گوناگون دنیا مهاجرت کنید.

چطور می توان در دوره آموزش سی ان سی شرکت کنیم؟
با توجه به موارد گفته شده شما برای شرکت در دوره های آموزش CNC باید به یک سری موارد توجه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) تجربه و تخصص موسسه
یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه نمایید این است که تجربه و سوابق موسسه آموزشی است. شما باید در یک مجموعه ای ثبت نام کنید که در این زمینه برنامه آموزشی مناسبی داشته باشد تا دوره به صورت منظم و به ترتیب برگزار شود و بتوانید در کم ترین زمان بهترین موارد را بیاموزید.

۲) اساتید با تجربه
در زمان آموزش، اساتید نقش پر رنگی ایفا می کنند، هر چقدر اساتید با تجربه و با مهارت تر باشند، روند آموزشی و یادگیری شما ساده تر شده و در زمان کم تر بیشترین مطالب را استفاده می کنید و حتی می توانید از تجربه آن ها در زمان های مختلف هم بهره ببرید.

۳) ارائه مدرک
در موسسه ای برای دوره آموزشی CNC ثبت نام کنید که پس از اتمام دوره به کار آموزان خود مدرک معتبر ارائه دهد تا با استفاده از آن بتوانید ثابت کنید در دوره های مختلف شرکت کرده و هم در بازار داخلی و خارجی کاریابی کنید. اگر مدرک به شما ارائه نمی دهند بهتر است در آن جا ثبت نام نکنید. فنی شو با سال ها سابقه به شما مدارک معتبر پس از پایان دوره را ارائه می دهد.

تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :