آموزش طراحی و اجرا آسانسور

آموزش طراحی و اجرا آسانسور

آموزش طراحی و اجرا آسانسور به دوره هایی گفته می شود که مهارت ها و دانش های لازم برای نصب، نگهداری و تعمیر آسانسور را به افراد ارائه می دهد. این برنامه ها با توجه به موارد مختلف تعیین می شود و همین طور علاقه مندان می توانند در کم ترین زمان ممکن سیستم های مکانیکی و الکتریکی را بشناسند و تعمیر و نگهداری آن ها را به خوبی انجام شوند.به صورت کلی آموزش طراحی و اجرا آسانسور می تواند دوره ای کامل باشد تا علاقه مندان به تکنسین آسانسور بتوانند از آن ها به صورت کامل استفاده کنند.

 

اهمیت دوره های آموزش آسانسور

آسانسور سازی با توجه به موارد مختلف پیاده سازی می شود. آسانسور یکی از لوازم مهم می باشد که در صنعت ساختمان سازی به وفور استفاده می شود و شاهد مدل های جدید از اسانسور هستیم، آسانسورهای شیشه ای و لوکس و لاکچری وجود دارند که در ساختمان های جدید به کار می رود.

آسانسورها قطعات مختلفی دارند که هر کدام از آن ها از یک سری ساختارها برخوردارند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. ریل آهنی کابین
 2. ریل آهنی
 3. وزنه تعادل
 4. سیم بکسل
 5. موتور
 6. تابلو فرمان
 7. گاورنر
 8. پاراشوت
 9. کفشک

 

موارد مهم در دوره آموزش آسانسور

در دوره های آموزش آسانسور علاوه بر موارد مختلف یک سری مهارت ها به شما آموزش داده می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی پروژه های آسانسور
 • محاسبه هزینه های پروژه
 • نصب آسانسور
 • آموزش کامل استانداردها
 • آموزش طراحی چاه ارت
 • نحوه طراحی اتاقک
 • طراحی و پیاده سازی چاله آسانسور
 • عیب یابی و سرویس آسانسور
 • آموزش نحوه انتخاب و به کارگیری قطعات

 

,,,

 

تعمیرات آسانسور

تعمیرات آسانسور یکی دیگر از بخش های دوره های آموزشی به شمار می رود که به شما مهارت های مختلف آموزش داده می شود. در این دوره های موارد گوناگون اعم از مدل های مختلف آسانسور، سیستم های مکانیکی و الکتریکی، کدها، مقررات ایمنی و مهارت های ارتباطی آموزش داده می شوند و مدل های مختلفی پیاده سازی می گردند.

 

بهترین مرکز آموزش طراحی و اجرا آسانسور

آموزش طراحی و اجرای آسانسور یک دوره ی تخصصی می باشد که مهارت های زیادی در آن ها آموزش داده می شود. به همین دلیل شما باید در موسسات تخصصی شرکت کرده تا این موارد به صورت کامل به شما آموزش داده شود. موسسه ای که شما در آن شرکت می کنید، تاثیر خیلی زیادی در روند آموزشی دارد، به همین دلیل شما باید با تحقیق و بررسی در روند آموزشی بتوانید به سراغ موسسات آموزشی با کیفیت بروید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند این موارد آموزشی را بیاموزند و وارد بازار کار شوند. موسسه فنی شو با سال ها سابقه به شما مهارت های لازم را می دهد و همین طور از اساتید با تجربه بهره می گیرند. موسسه فنی شو هزینه ثبت نام مناسبی دارد و شما بدون پرداخت هزینه های سنگین می توانید از نظر و کیفیت آموزشی مناسب بهره بگیرند.

 

در ادامه به یک سری سوالات متداول پاسخ می دهیم پس با ما در فنی شو همراه شوید:

 

 1. آموزش تعمیر آسانسور چیست؟

آموزش آسانسور دوره ای می باشد که در آن مهارت های لازم برای عیب یابی، تعمیر و … پیاده سازی می شود. برنامه های آموزشی به وسیله افراد حرفه ای و اساتید با تجربه آموزش داده می شود.

 

 1. شرایط آموزش آسانسور چیست؟ شرکت در دوره های معتبر آموزشی، باید در موسسات آموزشی با کیفیت زیر نظر اساتید با تجربه و … انجام شود.

 

 1. پس از طی کردن دوره های آموزشی کارآموزان وارد بازار کار می شوند؟ کارآموزان پس از دریافت مدرک آموزشی معتبر در کمترین زمان ممکن می توانند وارد بازار کار شوند.

 

 1. آیا آموزش آسانسور ارزش یادگیری دارد؟ با توجه به کاربرد آسانسورها در حال حاضر، شغل تکنسین و تعمیر آسانسور کارایی زیادی و همیشه بازار کار رونق بالایی خواهد داشت.

 

 1. چشم اندازه شغل آسانسور چیست؟ مشاغل مرتبط با آسانسور با توجه به گسترش صنعت ساختمان سازی امروزه دارای کاربرد زیادی دارد و همین طور بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی نیاز به آسانسور دارد.
تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :