آموزش آسانسور تهران

آموزش آسانسور تهران

در حال دیگر ساختمان های تک طبقه و حیاط دار کم تر ساخته می شوند و ما شاهد آپارتمان های چند طبقه مسکونی، اداری و تجاری هستیم که تردد کردن در آن ها اهمیت زیادی دارد و حتی تا طبقه اول آن ها سخت است که بخواهیم از پله ها برویم، به همین دلیل آسانسور امروزه اهمیت زیادی دارد و در ساختمان های حتی دو الی سه طبقه هم به کار می رود. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال دوره های آموزش آسانسور تهران هستند تا بتوانند وارد این شغل شوند.

 

مزایای شغل تکنسین، طراحی، نصب و تعمیر آسانسور

با توجه به افزایش جعمیت و گسترش صنعت ساختمان سازی در کشورهای مختلف، رفت و آمد و جابه جایی وسایل اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل به کارگیری از آسانسور خیلی مهم می باشد و صنعت آسانسور امروزه یکی از پردرآمد ترین صنایع به شمارمی رود که بازار کار خوبی در حوزه نصب، تعمیر و طراحی آسانسور دارد. به همین دلیل علاقه مندان به بازار کار، آموزش آسانسور تهران را انتخاب می کنند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن درآمدهای خوبی از آن خود کنند.

 

وظایف شغل نصب و سرویس آسانسور

برای این که در دوره های آموزش آسانسور تهران شرکت کنید، باید ابتدا وظایف شغل آسانسور را بدانید و با آگاهی کامل ثبت نام نمایید.

نصاب ها و تعمیرکاران آسانسور باید حرکت روی آسانسور، پله پرفقی و مسبرهای متحرک را به خوبی بدانند و همین طور باید تجهیزات، ریز قطعات آسانسور را بلد باشند و حتی تکنسین های آسانسور باید سر رشته ای در سیم کشی برق و عیب یابی آن ها هم داشته باشند.

بنابراین وظایف کلی شغل آسانسور را با توجه به داده های جهانی می توان به موارد زیر طبقه بندی کرد:

 • خواندن و درک کردن نقشه ها
 • مونتاژ کابین
 • مونتاژ قطعات
 • بررسی اتصال سیم کشی برق به تابلوها
 • انجام آزمایش تجهیزات تازه
 • عیب یابی خرابی ترمزها و موتورها
 • برچیدن آسانسورها و پله برقی
 • روغن کاری و گریس کاری
 • تعویض قطعات فرسوده
 • تعمیر و تعویض قطعات معیوب
 • انجام تعمیر و نگهداری موتور و تجهیزات پله برقی

 

 

بهترین دوره آموزش آسانسور

با توجه به موارد گفته شده آموزش آسانسور تهران یک سری ریز نکات نیاز دارد که شما باید به آن ها توجه کنید، مهم ترین آن کیفیت مفاهیم دوره های آموزشی و پیاده سازی آن هاست. آسانسور و شناخت قطعات آن کاری سخت و مشکل است بنابراین دوره های آموزشی باید به صورتی باشد که صفر تا صد آن را به کارآموزان به خوبی آموزش دهد تا بتوانند به صورت عملی آن ها را بشناسند. از طرفی نحوه آموزش و تکنیک های آموزشی تاثیر زیادی دارد و باید مطابق استانداردها انجام شود.

 

ویژگی های دوره آموزشی مناسب

 1. کیفیت آموزشی بالا
 2. شهریه مناسب
 3. تجهیزات آموزشی
 4. برگزاری به صورت منظم
 5. ارائه مدرک معتبر

زمانی یک دوره آموزشی می تواند شما را در کم ترین زمان ممکن وارد بازار کار کند که علاوه بر ویژگی های گفته شده، مدرک مناسب هم به شما ارائه دهد تا بتوانید از آن ها به خوبی بهره گرفته و قابلیت ترجمه هم داشته باشد تا بتوانید با بهره گیری از آن به کشورهای دیگر هم مهاجرت کنید.

,,,

آموزش آسانسور تهران فنی شو

بهترین موسسه آموزش آسانسور تهران

با توجه به موارد گفته شده شما نمی توانید زمان و هزینه زیادی بگذارید تا هر سری وارد یک موسسه آموزش آسانسور شوید. بنابراین از همان ابتدا تحقیق و بررسی کنید تا در یک موسسه منظم و کامل وارد کار شده و از خدمات آن ها به خوبی بهره بگیرید. مجموعه فنی شو با سال ها سابقه تخصصی ترین دوره های آموزش آسانسور را برگزار کرده و زیر نظر اساتید با تجربه صفر تا صد مهارت ها را به شما آموزش می دهد. یکی از ویژگی هایی که فنی شو دارد این است که پس از پایان دوره زیر نظر اساتید با تجربه به کارآموزان مدارک با قابلیت ترجمه ارائه می دهد تا آن ها بتوانند هم وارد بازار کار شوند و هم این که از آن برای موفقیت در مهاجرت و کاریابی در کشورهای دیگر استفاده کنند.

 

در ادامه به یک سری سوالات شما کارآموزان عزیز پاسخ داده ایم با ما همراه شوید:

 

 1. مهارت ها آسانسور چه کاربردی دارد؟ شغل مداوم، درامد بالا و بازار کار فعال

 

 1. چطور می توان وارد بازار کار آسانسور شد؟ با شرکت در دوره های آموزشی می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

 

 1. بهترین موسسه آموزش آسانسور چه ویژگی هایی دارد؟ کیفیت بالا، آموزش اصولی، افراد با تجربه و شهریه مناسب از ویژگی های آن می باشد.

 

 1. بهترین موسسه آموزش آسانسور در تهران کجاست؟ فنی شو به شما تخصصی ترین مهارت ها را آموزش می دهد.
تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :