دوره هنر خراطی چوب

دوره هنر خراطی چوب

دوره هنر خراطی چوب

چوب همیشه مورد استفاده بشر بوده است؛ به همین دلیل کار با چوب اهمیت زیادی دارد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. چوب نسبت به سنگ نرم تر است و قابلیت شکل پذیری بالایی دارد به همین دلیل خیلی ساده و راحت با دستگاه فرم می گیرد و می توانید به شکل مناسب تبدیل شود. به همین دلیل امروزه کارهای چوبی، مثل نجاری، هنر خراطی و کابینت سازی محبوبیت زیادی دارد.

 

نگاهی به کارهای خراطی

کار با چوب چندین سال است که مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه این کار اهمیت زیادی دارد و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید، باید بدانید که شما با چوب می توانید محصولات و لوازم گوناگونی تولید کنید و از آن ها بهره بگیرید. باید بهتان بگوییم که یک سری کارها مانند منبت کاری، معرق کاری و خراطی در کنار هم دیگر به تولید محصولات زیبا و جذاب کمک بالایی می کند.

هنر خراطی یکی از هنرهای صنایع دستی ایران می باشد که از گذشته تا به امروزه اهمیت زیادی داشته است و طرفداران خاص خودش را دارد، به همین دلیل این هنر در جاهای مختلف و کشورهای گوناگون به کار می رود و اهمیت زیادی دارد. در نتیجه این واژه قابلیت بالایی داشته و به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت برسید.

 

ابزارهای خراطی

خراطی هنری است که روی آن کارهای زیادی انجام می شود. به همین دلیل باید از یک سری قابلیت ها برخوردار باشد و شما بتوانید از آن ها بهره بگیرید. به همین دلیل ابزارهای اصلی آن عبارتند از:

 • مغار
 • نون گاز
 • اسکنه
 • جدا کننده
 • و ….

اهمیت انتخاب چوب مناسب

یکی از کارها و مهارت هایی که شما باید در این زمینه در نظر داشته باشید، این است که با چوب خراطی انجام دهید، اما چه چوبی، برخی از چوب ها بسیار مناسب بوده و حتی می توانید از تکه دور ریز ها هم بهره بگیرید. در خراطی چوب های مختلفی استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گردو
 • توسکا
 • گلابی
 • شمشاد
 • نارون
 • زبان گنجشک
 • چنار
 • چوب سفید
 • و توت

 

,,,

 

دوره هنر خراطی چوب چه اهمیتی دارد؟

دوره هنر خراطی چوب به یک سری موارد بستگی دارد، در خراطی چوب از موارد گوناگون بهره می گیرند، هنر خراطی، نحوه کار با چوب، شناخت دستگاه ها و … تماما اهمیت بالایی دارد. باید بدانید که در حال حاضر شما بدون گذراندن دوره های آموزشی و همین طور بدون کار روی آن ها نمی توانید به نتایج خوبی برسید. به همین دلیل باید بتوانید از آن ها بهره مند شده و به نتایج خوبی دست پیدا کنید. از این رو کارهایی که برای شما تاثیر گذار می باشد بهتان کمک می کند تا بتوانید از آن ها بهره مند شوید. پس دوره هنر خراطی چوب به شما کمک زیادی برای ورود به این رشته می کند. شما می توانید در این دوره ها مهارت های لازم را بیاموزید، کارهای مختلف انجام دهید و مهم تر از همه از مدرک معتبر بهره مند شوید تا به نتیجه مناسبی برسید. در نتیجه شما با این مدرک به جاهای مختلفی وارد می شوید و به سادگی شغل پیدا می کنید.

معرفی مرکز آموزش دوره هنر خراطی چوب

دوره هنر خراطی چوب را نمی توان در هر آموزشگاهی گذراند، شما باید به صورت تخصصی به سراغ مجموعه ها معتبر بروید تا به شما یک سری مهارت ها را آموزش دهید، به همین دلیل شما می توانید به سراغ مجموعه های تخصصی بروید. فنی شو با سال ها سابقه به شما یک سری مهارت ها آموزش می دهد. دوره هنر خراطی چوب به شما زیر نظر اساتید با تجربه و معتبر آموزش داده شده و شما می توانید از ان ها بهره بگیرید. از این رو کارکرد و کارایی که در این موسسه می آموزید کاملا شما را وارد بازار کار می کند. فنی شو به شما مهارت ها و قابلیت های گوناگون می آموزد و می توانید از آن ها بهره بگیرید.

 

,,,

دوره هنر خراطی چوب

 

در ادامه به یک سری سوالات شما مشتریان عزیز پاسخ داده ایم پس با ما همراه شوید.

هنر خراطی چوب چه مزایایی دارد؟ هنر خراطی به شما یک سری قابلیت ها ارائه می دهد شما می توانید با چوب کارهای گوناگون را انجام دهید.

دوره هنر خراطی چوب را در کجا می توان گذراند؟ شما می توانید این دوره را در مجموعه فنی شو طی کنید.

دوره فنی شو چه ویژگی هایی دارد؟ این دوره به شما یک سری قابلیت های مختلف می دهد و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می شود.

تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :