برندهای آسانسور دنیا را بشناسید

برندهای آسانسور

آسانسور یکی از ابزار آلات و تجهیزات حمل و نقل است که جا به جایی افراد را فراهم می کند. آسانسور که به آن بالابر هم گفته می شود در حال حاضر انواع و اقسام مختلفی دارد که به صورت کلی به چهار دسته اعم از آسانسور کششی، آسانسور هیدرولیک، آسانسور مغناطیسی و آسانسور وینچی تقسیم می شود.حالا برندهای معروف آسانسور دنیا را بشناسید

آسانسور کششی مدلی است که بیشتر در داخل ایران از این مدل نصب میگردد .

برند معروف آسانسور,برندهای آسانسور دنیا,برندهای آسانسور دنیا را بشناسید,

برندهای معتبر آسانسور

صنعت آسانسور سازی یکی از صنایع برتر محسوب می شود از این رو کمپانی های زیادی در این حوزه و تولید قطعات آن مشغول به کار هستند. یک سری کمپانی ها وجود دارند که نسبت به سایرین کیفیت بالاتری در محصولات شان دارند و از محبوبیت بیشتری برخوردارند. در ادامه قصد داریم تا برندهای معتبر آسانسور در جهان را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه شوید.

شرکت اوتیس

اوتیس شاید به جرات می توان گفت مشهور ترین برند مطرح شده در حوزه آسانسور است که میزان بالاترین درآمد را در این صنعت دارد. از مشتریان برتر این شرکت می تواند به برج خلیفه، برج  سی ان، ساختمان امپایر استیت و سایر مراکز معتبر جهانی اشاره کرد. شرکت اوتیس در سال ۱۸۵۳ شروع به کار کرد و توانست تا سالیان بعد کسب و کارشان آن قدر گسترش بدهد که جزئی از تولید کنندگان برتر باشد.

برند معروف آسانسور,برندهای آسانسور دنیا,برندهای آسانسور دنیا را بشناسید,

شرکت میتسوبیشی از برندهای معروف آسانسور

دومین برند مطرح در حوزه آسانسور میتسوبیشی است؛ شاید همه شما نام این برند را در سایر وسایل مانند ماشین شنیده باشید؛ اما میتسوبیشی در آسانسور هم برای خودش پرچم دار است و توانسته رکورد تولید سریع ترین آسانسور دو طبقه ای در دنیا را بزند. این شرکت در سال ۱۹۲۱ در ژاپن شروع به کار کرد و بهترین میزان سرویس دهی آسانسور را دارد.

برند معروف آسانسور,برندهای آسانسور دنیا,برندهای آسانسور دنیا را بشناسید,

شرکت KONE

شرکت KONE تقریبا قدمتی حول و حوش ۱۰۷ سال دارد. این شرکت در فنلاند شروع به کار کرد. معنی کونه در زبان فنلاندی به معنی ماشین است. این شرکت به واسطه تولید محصولات با کارایی زیاد، بازدهی بالا، حرکت بدون صدا و همین طور با کیفیت قطعات بالا، مفید برای زیست محیط و با طول عمر زیاد معروف است و امروزه توانسته یکی از شرکت های محبوب در حوزه آسانسور و بالابر باشد.

شرکت تیسن کروپ

شرکت تیسن کروپ یکی از دیگر از شرکت هایی است که در حوزه آسانسور مهم می باشد؛ این شرکت غول آلمانی می باشد که نه تنها در حوزه آسانسور کار می کند بلکه در زمینه پله برقی و پیاده روهای متحرک هم مشوغل به کار است. این شرکت نسبت به کمپانی های معروف دیگر تازه کار است و تقریبا از قدمت و شروع کار آن ۲۰ سال است که می گذرد. این شرکت چند ملیتی بوده و از نظر اقتصاد و رشد توانسته یکی از بهترین ها برای خودش باشد.

برند معروف آسانسور,برندهای آسانسور دنیا,برندهای آسانسور دنیا را بشناسید,

شرکت فوجی تک

ژاپن به نورآوری، خلاقیت و سخت کوشی مشهور است. کمپانی های آن امروزه در بین بهترین ها در هر حوزه و صنعتی دیده می شوند؛ محصولاتی که تولید می کنند با کیفیت بوده و سال های زیادی بدون آسیبی کار می کنند. در صنعت آسانسور سازی پس از میتسوبیشی، فوجی تک دومین برند مطرح ژاپنی است که در اوزاکای ژاپن شروع به کار کرد و پس از آن توانست شعبه های خودش را در کره جنوبی، هنگ کنگ، ایالات متحده امریکا و هند هم ایجاد کند. این شرکت کارمندان زیادی دارد و سالانه تولیدات خودش را به سایر کشورها ارسال می کند.

شرکت هیتاچی

بله ژاپن توانسته در دنیای آسانسور سازی در بین بهترین ها سه برند را به نام خودش کند و در این بین کشوری باشد که بیشترین کمپانی مطرح شده در صنعت آسانسور سازی را دارد؛ چرا که برند مشهور ژاپنی دیگر که توانسته در آسانسور برای خودش اسم و رسمی داشته باشد؛ هیتاچی است، هیتاچی بخش عمده ای از درآمدش از تولید آسانسور است؛ دفتر مرکزی این شرکت در توکیوی ژاپن بوده و  توانسته در سراسر جهان نمایندگی هایی برای خودش داشته باشد.

شرکت سیگما

برندهای دیگر هم وجود دارند که در آسانسورسازی معتبر هستند. آسانسور سیگما که در سال ۱۹۶۸ شروع به کار کرد و نام خودش را در روزهای اولیه گلد استار گذاشت و پس از آن دوباره تغییر نام داد. این شرکت در سال ۲۰۰۰ نام خودش را سیگما گذاشت. این شرکت مشغول به کار بود تا آن جایی که شرکت اوتیس غول دنیای آسانسور شرکت سیگما را خرید و مالکیت و امتیاز آن را از آن خودش کرد.

برند معروف آسانسور,برندهای آسانسور دنیا,برندهای آسانسور دنیا را بشناسید,

شرکت جنرال الکتریک

برند دیگری که به شما می خواهم در صنعت آسانسور سازی معرفی کنم جنرال الکتریک است؛ این برند در سال ۱۹۱۷ شروع به کار کرد و توانست تا سال ۱۹۲۰ یکی از برندهای معتبر در سراسر جهان باشد. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های بریتانیایی به شما می رود که در سال ۱۹۹۷ مانند سیگما از آن شرکت اوتیس شد و پس از فعالیت های طلاییش به اسم اوتیس تغییر پیدا کرد.

مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :