برند KONE آسانسور

برند KONE

همه چیز درباره برند KONE … آسانسور یکی از دستگاه های پر مصرف در صنعت ساختمان سازی است؛ آسانسور برای جابه جا کردن افراد و اسباب به کار می‌رود و وجود آن به جزء جدایی ناپذیری از صنعت ساختمان سازی تبدیل شده است؛ طوری که در حال حاضر ساختمان ‌های بدون آسانسور را کم می‌ بینیم. خود آسانسور آن قدر پیشرفته است که خودش به یک صنعت تبدیل شده است و انواع و اقسام آن در صنعت ساختمان سازی و آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد. طوری که برندهای مختلفی در این صنعت به وجود آمده اند و آسانسور تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.در صنعت آسانسور هم مانند هر صنعت دیگری یک سری شرکت ها وجود دارند که موفق تر از بقیه کار می کنند و یک سری هم نه؛ در این مقاله می خواهیم به شما برند KONE که یکی از برندهای معتبر در این صنعت است را معرفی کنیم پس با ما در سایت فنی شو همراه باشید.

شرکت KONE اسانسور

این شرکت تولیدی در سال ۱۹۱۰ به عنوان وارد کننده محصولات شرکتی سوئدی شروع به کار کرد و قرارداد آن پس از اعلام کردن استقلال کشور فنلاند روسیه در سال ۱۹۱۷ به پایان رسید و سپس در سال ۱۱۸ شرکت کون محصولاتی با برند منحصری خودش تولید نمود. در سال ۱۹۱۹ شرکت KONE توانست ۵ آسانسور را طراحی و تولید کند و به مرور زمان به تولیدات خود افزود؛ طوری در سال ها بعد مقدار تولیدات این کارخانه به ۱۰۰ دستگاه آسانسور رسید. این شرکت پله های موفقیت را به سرعت طی کرد و در سال ۱۹۴۰ این کمپانی توانست ۳۰۰ دستگاه آسانسور را طراحی و تولید و و به بازار عرضه کند و پس از آن اولین شعبه نمایندگی خودش را در فنلاند بزند.

برند KONE,برند KONE,برند KONE,

افتخارات برند KONE

همچنین در سال ۱۹۶۸ این کمپانی سهام شرکت تولید کننده آسانسور سوئدی در دانمارک و نروژ که نمایندگی داشتند را ادغام کرد و پس از آن بسیاری از کمپانی های معروف اروپایی و انگلیسی را هم خرید و توانست محصولاتش را تا فرانسه و بلژیک گسترش دهد. در سال ۱۹۸۱ این کمپانی به بازار امریکا وارد شد و شرکت آسانسوری ARMOR را خرید و توانست تا سال ۱۹۹۶ به عنوان اولین تولید کننده بخش اسانسورهای بدون موتورخانه باشد. پس از ان ها در سال ۲۰۰۷ بود که این شرکت بیان کرد که دیگر قصد ندارند تا آسانسور های هیدرولیک را تولید کند و در عوض آن ها به سراغ آسانسور های MRL رفت؛ چون که آسانسورهای هیدرولیک یک مشکلی داشتند که آلودگی های زیست محیطی تولید می کردند؛ این آلودگی ها سبب می شد تا انرژی زیادی هم مصرف شود. موفقیت این کمپانی به این جا ختم نمی شد و در سال ۲۰۰۷ توانست قابلیت حمل بار تا ارتفاع های زیاد را به آسانسور های خودش اضافه کند. این قابلیت با توجه به کم کردن مصرف انرژی در ساختمان های مرتفع خیلی مورد توجه قرار گرفت.
پیشرفت این کمپانی تا به همین جا ختم نشد این شرکت در سال ۲۰۱۴ توانست سیستمی ایجاد کند که بدون موتور خانه است؛ این آسانسور که KONE NANO SPACE نام داشت برای ساختمان های دو طبقه مناسب بود.

شرکت KONE برند غول دنیای آسانسور

شرکت KONE پس از ایجاد نوآوری هایی در صنعت آسانسور توانست به پله چهارمین شرکت کننده برتر در حوزه تولید آسانسور تبدیل شود و همین طور بزرگ ترین شرکت تولید کننده آسانسور های بدون موتور خانه باشد. دفتر مرکزی این شرکت در کشور فنلاند است و محصولات آن به سراسر دنیا ارسال می شود.

برند KONE,برند KONE,برند KONE,
ویژگی های آسانسور با برند KONE در یک نگاه

از ویژگی ها و برتری های آسانسور برند KONE در نگاه اول می توان سازگاری آن با محیط زیست را نام برد. همان طور که در پاراگراف قبلی گفته شد این شرکت به دلیل سازگارنبودن آسانسورهای هیدرولیکی با محیط زیست، تولید آن ها را قطع کرد. به همین دلیل مزیتی که نسبت به سایر کمپانی ها دارد تولید محصولات سازگار با محیط زیست هست. همچنین ویژگی دیگری که درباره این کمپانی وجود دارد، استفاده از قطعات با کیفیت در فرآیند تولید و استحکام و دوام بالای محصولات آن می باشد.

برند KONE,برند KONE,برند KONE,

ضمنا از دیگر ویژگی که برای کارایی آسانسور ها بسیار مهم است؛ کارکردن راحت و بدون صدا می باشد. زمانی که آسانسور این برند را در ساختمان تان استفاده کنید دیگر هیچ صدایی از بالا و پایین شدن کابین نخواهید شنید؛ چون که با استفاده از فناوری آسانسور، کارایی آن راحت و بی صدا خواهد بود و همین طور پس از نصب و استفاده آن هم تست می شود و هیچگونه صدایی نخواهد داشت و مطمئن باشید که حتما حتما این آسانسور تا سالیان دراز برای شما بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد. از طرفی محصولات این برند گزینه های بسیار خوبی برای ساختمان های مرتفع با تعداد طبقات بالا و همین طور ساختمان‌ های متوسط هستند که می توانند تعداد افراد زیادی را در شب و روز بالا و پایین کند.

برچسب‌ها:
مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :