برندهای پارکت لمینت موجود در ایران

برندهای پارکت لمینت

یکی از کارهایی که تغییرات زیادی در طراحی و دکوراسیون خانه ایجاد می کند عوض کردن کفپوش خانه است. پارکت لمینت یکی از کفپوش های مناسب و پر طرفدار در ایران است. پارکت لمینت مدلی از کفپوش است که شباهت زیادی به کفپوش دارد. این پارکت از مواد ترکیبی تولید می شود که یکی از آن ها چوب است و بیشترین ماده تشکیل دهنده آن HDF می باشد. این مدل پارکت هر چند از نظر ظاهری ممکن است مشابه پارکت باشد اما تفاوت هایی دارند. در این مقاله می خواهیم برندهای موجود پارکت لمینت در ایران را به شما معرفی کنیم.

پارکت لمینت هیرو

اولین برندی که می خواهیم به شما معرفی کنیم پارکت لمینت هیرو است؛ این مدل پارکت یکی از بهترین های بازار است که ساخت کشور چین می باشد و تخت لیسانس آلمان می باشد و محصولات تولیدی آن در ۱۶ رنگ تولید می شوند که تنوع رنگ آن به شما این امکان را می دهد تا مطابق با سلیقه تان و یا رنگ طراحی و دکوراسیون خانه تان، رنگ مناسب را انتخاب کنید. همچنین از نظر مقاومت این پارکت لمینت در AC4 قرار می گیرد و می توان آن را در امکان پر رفت و آمد نصب کرد چون که ویژگی های خیلی خوبی دارد. این مدل پارکت به شدت قوی و با استحکام است و پس از نصب آن فاصله بین تایل ها ایجاد نخواهد شد. پارکت لمینت هیرو برجستگی هایی دارد که در سطح می باشند و زیبایی و جذابیت آن ها را دو چندان می کند.

برند پارکت لمینت ای جی تی,برندهای پارکت لمینت,پارکت لمینت ARTA,

پارکت لمینت ایشیک

یکی دیگر از برندهای خوش نام پارکت لمینت ایشیک است که در کشور ترکیه طراحی و تولید می شود و آن هم مقاومت سایشی AC4  را دارد. این مدل پارکت در جاهای پر رفت و آمد قابلیت استفاده را دارد؛ چون کلیک های آن بسیار مقاوم بوده و درزافتادگی را هم ندارند. سطح این مدل لمینت بدون روزنه است و لایه پوششی مقاوم به دمای بالا را هم دارد.

پارکت لمینت HEERO,پارکت لمینت هیرو,برند پارکت لمینت ای جی تی,

پارکت لمینت زنیت

محصول دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم برای کشور روسیه است که پهنای بیشتری نسبت به دیگر محصولات دارد. مغزی که در آن وجود دارد بسیار مقاومت دارد طوری که می تواند به صورت کاملا مفید بیشتر از ۲۰ سال عمر کند. ساختار آن شیار دار است که مشابه با چوب طبیعی می باشد. این مدل کفپوش هم مناسب مکان هایی است که گرمایش از کف دارند.

برندهای پارکت لمینت,پارکت لمینت ARTA,پارکت لمینت HEERO,

پارکت لمینت آرتا

بازار داخلی با توجه به اهمیت و محبوبیت محصولات پارکت تا حد زیادی سعی کرده است در رقابت با محصولات خارجی، پارکت لمینت با کیفیت تولید کند و به بازار ارسال نماید. برند آرتا یکی از برندهای خوش نام در این حوزه است که فعالیت خودش را از سال ۱۳۵۹ آغاز کرده و هم اکنون محصولاتش را با گارانتی ۱۰ ساله در بازار عرضه می کند.

پارکت لمینت هیرو,برند پارکت لمینت ای جی تی,برندهای پارکت لمینت,

پارکت لمینت یونیک

یکی دیگر از برندهایی که می توانیم آن را جزء بهترین برندهای موجود در ایران بیان کنیم؛ پارکت یونیک است این مدل مقاومت سایشی AC4 می باشد واز لایه هایی اورلی مقاوم تولید شده است. لمنیت هایی که این ویژگی را دارند خیلی راحت در امکان پر تردد قابلیت استفاده را دارند این مدل پارکت هم از این قاعده مستثنی نیست.

پارکت لمینت ARTA,پارکت لمینت HEERO,پارکت لمینت هیرو,

پارکت لمینت آیدا

پارکت لمینت آیدا یکی دیگر از برندهای داخلی است که یک سری ویژگی های منحصر به فردی دارد. این مدل پارکت دارای مقاومت در برابر خورشید، مقاومت در مقابل لکه و آلودگی و از همه مهم تر در برابر زغال و همین طور رشد کپک و حشرات هم استحکام خیلی خوبی از خودش نشان می دهد همین ها سبب شده تا پارکت آیدا محبوبیت خوبی در بازار داشته باشد.

برند آوکوا فلور

برندی دیگری که مخصوص کشور ترکیه است پارکت آکوا فلور می باشد. مشخصه ای که این پارکت لمینت دارد این است که قابلیت شستشو و نظافت با آب را دارد چون که ضد آب می باشد. این پارکت لمینت با توجه به این قابلیتی که دارد برای جاهایی مانند آشپزخانه به خوبی استفاده می شود. همچنین مناطق شمالی ایران که رطوبت زیادی دارند می توانند از این مدل پارکت بهره بگیرند. همچنین از سایر ویژگی های ان می توانیم به ضد خش بودن، ضد حریق بودن و ضد گرد و خاک بودن اشاره کرد.

برند پارکت لمینت ای جی تی,برندهای پارکت لمینت,پارکت لمینت ARTA,

برند پارکت لمینت ای جی تی

ترکیه برای تولید پارکت لمینت کمپانی های زیادی درون خودش دارد یکی از آن ها AGT است. ای جی تی در حوزه تولید ام دی اف، پارکت و لمینت خدمات ارائه می دهد. پارکت لمینت های این برند در ایران با درجه سایشی AC4 و AC3 می باشد. استفاده و تولید کردن لایه میانی این برند به صورتی است که گاز فرمالدهید پایینی تولید کرده و همین امر سبب شده تا برند پارکت آنتی باکتریال هم باشد و ویژگی خاصی برای آن باشد که شاید در دیگر پارکت ها نیست.

 

مدیر سایت

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :