شغل نجاری و کابینت سازی در کانادا

نجاری و کابینت سازی در کانادا

شغل نجاری و کابینت سازی در کانادا : کابینت سازی یکی از مشاغل و فعالیت‌های مهم در سراسر دنیا می‌باشد که افرادی که این حرفه را بلد هستند می‌توانند در کشورهای گوناگون و مهاجرپذیر مانند کانادا فعالیت کنند.

درواقع مهاجرت نجاران و کابینت سازان فرصتی برای آن‌هاست تا بتوانند شرایط شغلی جدید و درآمدهای بهتر را تجربه کنند و کسانی که این مهارت را به‌خوبی بلد باشند می‌توانند در کشورهای مطرح مثل کانادا برای کار کردن اقدام کنند. نکته ‌ای که برای این عامل وجود دارد به این صورت است که کابینت سازی و نجاری در کشورهایی مانند کانادا و به چه صورت است ؟ شما برای این‌که بخواهید به کانادا به‌عنوان یک کابینت ‌ساز مهاجرت کنید باید یک سری مدارک مورد نیاز را داشته و همین‌طور شرایط پزشکی مناسب و نرمال برای مهاجرت به کانادا را انجام بدهید چراکه برای مهاجرت کردن کابینت سازی و نجاری باید مدیکال تست را حتما بدهید.

مدیکال تست به تست پزشکی کانادا گفته می‌شود که تا یک‌سال پس‌از دریافت جواب آن این آزمایش معتبر است درواقع همان آزمایش پزشکی می‌باشد که در زمان درخواست ویزای کانادا باید از اداره مهاجرت این کشور انجام شود. از طرفی یکسری دیگر از شرایط هم در مورد شغل نجاری و کابینت سازی در کانادا برای مهاجران وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 

وضعیت کابینت سازی در کانادا

بعضی از شغل‌ها در برخی از کشورها اهمیت زیادی دارد و کسانی که این مهارت و حرفه را بلد باشند می‌توانند درآمد خوبی داشته باشند. کابینت سازی در کانادا یکی از شغل‌های مهم است که درواقع جزء پر متقاضی ترین مشاغل در این کشور به شمار می‌رود درآمد حاصل از کابینت سازی و نجاری در کشور کانادا خوب بوده و این کشور نیاز شدیدی به کارگران و افراد ماهر در این حوزه دارد. درواقع کابینت سازی و یا نجاری جزء شغل‌های محبوب در این کشور و در میان پنج شغل پردرآمد در کانادا به شمار می‌روند که همین باعث می‌شود تا افرادی که در حوزه کابینت سازی یا نجاری مهارت بالایی دارند بخواهند کانادا را به‌عنوان یکی از کشورهای منتخب برای مهاجرت کردن انتخاب کنند.

 

آموزش نجاری و کابینت سازی در کانادا,شرایط نجاری و کابینت سازی در کانادا,شغل نجاری و کابینت سازی در کانادا,

 

 

مهارت‌های لازم برای کابینت سازی در کانادا

برای کابینت سازی و همین‌طور فعالیت کردن در این شغل در کشوری مانند کانادا باید یکسری مهارت‌های لازم را فرد داشته باشد و یک سری نکاتی را بداند تا بتواند به‌خوبی در این کشور عمل کرده و همین‌طور درآمد قابل‌قبولی را کسب کند. نکته‌ای که در این‌جا وجود دارد این است که شما باید از فعالیت کردن در کانادا به‌عنوان یک کابینت‌ساز لذت ببرید اما نکته دیگری که وجود دارد انجام یکسری کارهای شفاهی و کتبی می‌باشد که باعث دقت و ظرافت زیادی در انجام کار می‌شود. شما باید توانایی انجام محاسبات ریاضی را داشته باشید که برای هر نجاری لازم است و همین‌طور فردی که می‌خواهد در کانادا کابینت سازی کند باید سلامت چشم و دست را هم داشته باشد و دارای توانایی بدنی قابل‌قبولی باشد.

یکی از نکات خیلی مهم برای استخدام کابینت‌ساز در این شغل در کشور کانادا این است که متقاضی هیچ‌گونه حساسیتی نسبت‌به گرد و غبار و حساسیت تنفسی نداشته باشد. کابینت‌ساز علاوه‌بر موارد گفته‌شده باید بتواند با ابزارآلات مرتبط با این شغل به‌خوبی کار کند و حتما باید دوره کارآموزی را گذرانده باشد تا سابقه کار مناسبی داشته باشد معمولاً کارفرمایان به ده سال سابقه کاری نیاز دارند اما ممکن است که شرایط ورود به بازار کار متفاوت باشد که در زمان ورود به کارگاه های نجاری انجام می شود.

 

شغل نجاری و کابینت سازی کانادا,فنی شو,کابینت سازی در کانادا,

 

پیشنهادی به شما برای انتخاب کابینت سازی در کانادا

کابینت سازی یا شغل نجاری در این کشور با کد ۷۲۷۱ در بین مشاغل ملی کانادا جزو کارهایی است که بازار کار خوبی دارد و همیشه متقاضیان و افراد زیادی از اقصی نقاط جهان برای انجام این کار به کانادا درخواست می‌دهند.

شما برای این‌که بخواهید در کانادا نجار شوید یا این‌که این فعالیت را انجام بدهید حتما باید دوره چهارساله کارآموزی و مدرک لیسانس نجاری را داشته باشید توصیه می‌شود که برای مهاجرت به‌عنوان یک نجار صلاحیت‌دار باید از طریق برنامه مشاغل مهارتی در فدرال کانادا اقدام کرده و با استفاده از سیستم گزینش مهاجرتی کسب صلاحیت کنید. نکته‌ای که وجود دارد این است که شما برای مهاجرت به‌عنوان نجار در کانادا باید واجد شرایط به‌عنوان شغل حرفه‌ای باشید تا بتوانید به‌عنوان فردی بامهارت و بااستعداد به این کشور مهاجرت کنید. شما حداقل باید بیست و چهار ماه سابقه فول تایم کاری در حرفه‌ی نجاری در پنج سال قبل است درخواست مهاجرت به کانادا داشته باشید و در کنار آن و باید مهارت‌های زبان و همین‌طور نمرات خوب در آزمون‌هایی مثل آیلتس کسب کنید.

 

درآمد شغل کابینت سازی و نجاری در کانادا

از آن جایی که تقاضا برای کارگران کابینت سازی در کانادا بالاست؛ مسلما درآمد خوبی هم دارد. درآمد کابینت ساز با توجه به مهارت او می تواند متفاوت باشد اما به صورت کلی یک کابینت ساز ماهر حدودا ۶۵ دلار در این کشور درآمد دارد.

تیم محتوا فنی شو

نقد و بررسی‌ها

دیدگاه خود را بیان کنید :